Organizátoři

Olí

Baví mě jezdit do Jeseníků a kosit louky - již mnoho a mnoho let. Lézt po kopcích a kamenech a pak se kochat vyhlídkami do kraje. Ráda zpívám a nechávám se unášet přítomným okamžikem. Na starost budu mít lékárničku a doufat, že ji nebudeme potřebovat ;-)

Dana

Před osmi lety jsem jela na svůj první brontosauří tábor právě do Jeseníků, kde jsem objevila skvělou partu lidí a kouzelnou krajinu. Od té doby je to jedno z mých nejoblíbenějších míst, které vůbec znám. Jezdím si tam vždy odpočinout od stresu a shonu civilizace a načerpat novou sílu. Na táboře se budu krom některých programových věcí starat i o táborovou kuchyni.

Pierre . . .

Ari

Brontosaurus i příroda jsou mojí zálibou už dlouhou dobu. Na tento tábor jedu už počtvrté, letos poprvé jako organizátor. Moc ráda fotografuji krajinu a chodím po horách. Mám spoustu dalších různých zálib, ale o tom kdyžtak víc osobně... A snad se mi daří bořit stereotypy, protože i knihovnice mohou být akční a upovídané a i blondýnka může dobře řídit dodávku :) 

Honza

Brontosauru a pobývání v přírodě jsem propadl už před lety a stále mě to baví. Každý rok se těším na letní toulání a večery s kytarou u táboráku... Jinak se věnuji doktorskému studiu fyziky na Přírodovědecké fakultě v Hradci Králové.

...je nás sice hodně, ale každý z nás má na starost jen kousek programu, 
abychom nebyli příliš vytížení a užili si tábor s vámi :-)